Keď sa túžba stáva realitou 

+421 903 465 835

info-ZVNC-desire.sk

Tím
Tím
Homestaging
Homestaging

REFERENCIE, ALEBO AKO SÚ S NAMI SPOKOJNÍ NAŠI KLIENTI

 

S touto RK som veľmi spokojný, p. majiteľka Cillerová má profesionálny prístup. Poradila si s problémovým predajom mojej nehnuteľnosti. 4 realitky to vzdali a ona to dotiahla do úspešného konca. Aj prístup ku klientovi má príjemný.
Veľmi som rád že to nevzdala a prajem jej veľa úspechov.

Ďakujem, Ján Žáčik, Bratislava

 

 

Rada by som poďakovala pani Cillerovej za veľmi profesionálny a zároveň ľudský prístup, z ktorého bolo zrejmé, že sa nesnaží nehnuteľnosť len čím skôr predať, ale má naozaj záujem, aby boli obe strany spokojné a aby sme my, ako kupujúci, boli o kúpe naozaj presvedčení. Previedla nás celým procesom od prvej obhliadky až po prepis energií, vždy všetko jasne vysvetlila a odkomunikovala, neviem, ako by sme kúpu nášho prvého bytu zvládli bez nej. Naozaj ďakujeme.

Viki Artimová, Pezinok

 

Veľmi sme spokojný so službou realitnej kancelárie. Konkrétne s p. Martinom Eckertom. Bol veľmi flexibilný, konkrétny, dôsledny, pohotový a ústretový. Dakujeme.    

p. Tibor Červený

Vo všetkých smeroch sme boli spokojní. Ďakujeme.

rod. Koprnová

 

Realitná kancelária DESIRE REAL efektívne zrealizovala predaj nehnuteľnosti v pôvodne neriešiteľných podmienkach. Pani M. Cillerová osobne vyrokovala nielen podmienky transakcií, no takmer v úlohe mediátorky dohodla aj okolnosti predaja. Pôvodná hypotéka vzájomne nekomunikujúcich spolumajiteľov sa nakoniec prefinancovala podnikateľským úverom kupujúceho. Zvlášť oceňujem praktické poradenstvo a veľmi ľudský prístup. Dávam im 5z5 hviezdičiek !!! ĎAKUJEM !

Barbora B., Pezinok

 

Profesionálny a zároveň ľudský prístup. Po celý čas mali pevne v rukách kontrakt, kde vystupovalo niekoľko predávajúcich a dve banky so špecifickými požiadavkami. Promtne reakovali na nové skutočnosti a všetkým zúčastneným poskytovali maximálne možný komfort. Vrelo odporúčam p. Cillerovú!

Richard Krupa, Pezinok

Skvelé. Oceňujem Vašu koordináciu procesov. Vďaka p. Cillerová.

P. Buday, Pezinok

 

Hodnotenie p. Válekovej:

- profesionálny prístup a znalosť v obore;
- kvalitne pripravené kúpno-predajné zmluvy;
- ústretový a seriózny prístup;
- úprimný záujem o klienta;
- osobná účasť pri podpise dokumentov;
- zabezpečenie poistenia nehnuteľnosti;
- ochota poradiť a odpovedať na všetky naše otazky počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti;
- nadštandardná pomoc pri riešení problémov s úverom;
- asistencia pri odovzdaní nehnuteľnosti - príprava odovzdávacieho protokolu, odpis energií, odovzdanie kľúčov a nehnuteľnosti;
- empatická komunikácia od prvého kontaktu;
- popredajný servis.

p. Monika Šikulová, Častá

 

So službami RK a obzvlášť s p. Cillerovou sme boli veľmi spokojní. Predaj bol rýchly a profesionálny. Zabezpečila nám služby od kvalitnej prezentácie, až po asistenciu pri prepise energií. Chcem vyzdvihnúť najmä video obhliadku. Naše súkromie bolo narušené iba na minimálne krátky čas, čo bolo pre nás a naše malé dieťatko veľmi dôležité. S radosťou odporúčam.

Martina Formánková, Bratislava

 

 

Zo službami realitnej maklérky pani Katarínky Válekovej, ktorá mi predávala dom v Ivanke pri Dunaji v neštandardných podmienkach, som bola veľmi spokojná, nakoľko predala môj dom za 3 dni po uverejnení na webe. Vysoko profesionálny prístup, promptné a flexibilné riešenie mojej situácie.Vybavovanie na úradoch.Starostlivosť počas celej doby spolupráce a aj po nej.  Určite odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Zuzana Jánošíková, Ivanka pri Dunaji

 

 

So službami realitnej kancelárie DESIRE REAL som veľmi spokojná. Pani Cillerová mi bola odporučená ako výborná realitná maklérka.  Je milá, ochotná, o všetko sa postarala aj nad rámec  povinností. Možem všetkým potencionálnym kupujúcim a predávajúcim doporučiť.

 
A. Zmajkovičová, Pezinok
 
 

 

Predaj nehnuteľnosti na vlastnú päsť je v dnešnej dobe veľké riziko. Z tohto dôvodu som oslovila realitnú kanceláriu DESIRE REAL. Realitná kancelária hneď od zadania mojej požiadavky prevzala všetky náležitosti spojené s predajom. Dôležitá bola pre mňa serióznosť jednania konateľky kancelárie, ktorá prejavila úprimný záujem vyriešiť moju požiadavku s odbornými znalosťami, otvorenosťou a ľudskosťou. Nehnuteľnosť bola vďaka veľkej kompetentnosti predaná pomerne v krátkom čase. Bol mi ako predávajúcemu poskytnutý realitný servis na vysokej profesionálnej úrovni. Veľká vďaka.

Eva Amzlerová, Pezinok

 

 

Dobrý deň, v poslednej vlne prudkého rozmachu výstavby, výhodných úverov so štátnou prémiou, v období rokov zhruba 2013 až 2015 sme boli nútení zmeniť bývanie za väčšie, čiže z bytu do domu. Kúpiť nehnuteľnosť nebol problém, úvery vám doslova núkali aj ,,pri kúpe cigariet v PNS-ke,,. Prekvapenie nastalo pri predaji bytu, resp. predaji takom, aby človek dostal zaplatené aspoň z časti to, čo do toho bytu investoval. Ceny bytov boli v tom čase na historickom minime, čo sa ukázalo aj pri skoro dva roky trvajúcom inzerovaní na rôznych realitných weboch, prakticky na všetkých dostupných v štýle pridám fotky, kontakt a druh nehnuteľnosti. Na tieto inzeráty sa ozývali ľudia, poväčšine špekulanti alebo zjednávači na pre mňa neprístupnej cene. Jedného dňa sa na inzerát ozvala maklérka Katarína Valeková, ktorá mi ponúkla predaj môjho bytu, pričom si stanovila podmienky stiahnutia všetkých inzerátov na daný byt na webe, a ponuku mojej nehnuteľnosti výhradne v jej repertoári. Zo zúfalstva a potreby čo najrýchlejšieho predaja mojej nehnuteľnosti som na podmienku pristúpil. Nemožné sa stalo skutočnosťou, pani Valeková do mesiaca zohnala kupcu, svojim profesionálnym prístupom upravila podmienky predaja, a diplomaticky nastavila požiadavky oboch strán k spokojnosti všetkých zúčastnených. Ak ešte v budúcnosti budem riešiť kúpu alebo predaj nehnuteľností, určite sa na ňu opäť obrátim, je to milá, sympatická žena, navyše rozumná a skúsená odborníčka vo svojom odvetví. 

Michal Sedláček, Pezinok

 

   2 apartmány Veľká Lomnica:

 

   S DESIRE REAL, s.r.o. sme boli veľmi spokojní. Pomohli nám

   s  predajom apartmánov. Ich prístup je na profesionálnej úrovni.

 

   rod. Kormaníková, Bratislava

 

 

.

 

Pri predaji bytu vo Svätom Jure som sa obrátila na realitnú maklérku Ing. Katarínu Válekovú, pretože som nemala čas a ani chuť riešiť všetky záležitosti okolo obhliadok a predaja jednoizbového bytu, nehovoriac o papierovačkách okolo toho. S jej prístupom som bola veľmi spokojná, organizovala prehliadky a pri vážnom záujemcovi o kúpu vedela zosúladiť požiadavky predávajúceho ale aj kupujúceho zákazníka tak, aby som ja ako predávajúca nemusela robiť žiadne veľké ústupky. Samozrejme mi veľmi vyhovovalo, že som sa nemusela o nič starať a všetky potrebné úradné kroky a dokumenty zabezpečila. Ak by som potrebovala do budúcna niečo predať, určite sa opäť na ňu obrátim Ivana Gahérová, Svätý Jur

 

 

 

 

 

Max. spokojnosť so službami DESIRE REAL. P. Cillerová pripravila byt na prenajom (prerobili "študentskú kuticu" na byt) a postarali sa o solídnych záujemcov. Vrelo odporúčam a teším sa čoskoro opäť.
Ďakujem.
 
Realizácia: homestaging a prenájom.
 
    Andrej Bitarovský, Piešťany
 
 
 

p. Cillerová, ďakujem za profesionálne odvedenú prácu pri hľadaní nájomníkov pre naše priestory. Taktiež aj vybavovanie dokladov potrebných pre nových nájomníkov spojených s ich prevádzkou. Vďaka Vami odvedenej práci sa podarilo všetky priestory obsadiť spokojnými nájomníkmi. Prajem veľa úspechov v ďalšej práci.

 

P. Fraňo, Pezinok

 

Takmer po roku hľadania vhodného bývania v Bratislave a okolí sme pri obhliadke bytu (ktorý sme nakoniec kúpili), spoznali realitnú maklérku pani Katku Válekovú. Od prvého stretnutia bola veľmi milá, priateľská a ochotná poskytnúť množstvo pre nás veľmi dôležitých informácií, ktoré nám pomohli pri rozhodovaní o kúpe. Veľmi nám pomohla aj pri vybavovaní hypotéky, keďže je zároveň aj finančnou poradkyňou. S kúpou bytu sme mali vďaka nej naozaj minimum starostí - úradné dokumenty a zmluvu o hypotéke nám stačilo prečítať, overiť správnosť údajov a podpísať. Po kúpe bytu sme s pani Katkou zostali v kontakte a stali sme sa dobrými kamarátmi. S jej službami sme veľmi spokojní a veríme, že nám poradí aj pri blížiacom sa refinancovaní našej hypotéky.

Daša Palacková a Peter Pásztó, Pezinok

 

Riešil som kúpu bytu v PK. Pani Cillerová mala profesionálny prístup a vždy ochotne pomohla a prispôsobila sa mojím požiadavkám. Zmluvy boli vypracované podľa mojich predstáv a všetko pripomienky expresne zapracované. Všetky úradne veci obehala a vybavila za mňa a ja som už len prišiel podpísať to čo som si odsúhlasil. Bol som veľmi spokojný so službami aj s prístupom a môžem vrelo odporúčať. Bolo my potešením s vami spolupracovať.

Michal F, Pezinok

 

Srdečná vďaka! Predaj nášho bytu bol ukážkou korektného prístupu, informovanosti a bezstarostnosti. p. Cillerovej želáme vela nových úspešných obchodov!  

Ivana Kubálová, Bratislava

 

Ďakujeme Vám za pomoc pri kúpe a vybavovaní papierov súvisiacich s našim bytom. Bolo vidieť, že sa v danej problematike pohybujete a máte veľa skúseností. Váš prístup bol profesionálny a priateľský.

D.J., Pezinok

 

Veľká spokojnosť a 100% promptnosť p. Némethovi pri prenájme môjho bytu.

Jarmila K., Pezinok

 

Rada by som sa poďakovala RK DESIRE REAL a p. Márií Cillerovej za vynikajúcu spoluprácu pri predaji môjho pozemku. RK je zorganizovaná na veľmi profesionálnej úrovni. Pri predaji mi bol zabezpečený rýchly a kompletný kúpno-predajný servis. Preto odporúčam využiť služby, ktoré ponúka táto RK. Ďakujem a prajem vela úspechov.

Zdenka  Machálová, Budmerice

 

Predával som byt v Bratislave, ozvalo sa mi veľa maklérov, ktorý sa o moju nehnuteľnosť nestarali. Pán Bartek, nastavil iný pohľad, navrhol kvalitne spracovaný text a moju nehnuteľnosť predal za rýchly čas. Ak budem v budúcnosti riešiť znova predaj, príp. kúpu nehnuteľnosti tak využijem služby pána Barteka. Ďakujem.

Tomáš Čech, Bratislava

 

Realitnú kanceláriu DESIRE REAL som kontaktoval na základe inzerátu. Po upresnení mojich požiadaviek, ma oboznámili s ešte lákavejšími ponukami. Pani Cillerová bola veľmi profesionálna, ochotná a 100% dotiahla celý kúpno - predajný process, za čo jej veľmi pekne ďakujem a vrelo odporúčam všetkým potencionálnym záujemcom.

Ing. Martin Hudec, Pezinok

 

So službami realitnej kancelárie DESIRE REAL som veľmi spokojná. Sú milí, ochotní o všetko sa postarajú aj nad rámec ich povinností. Možem všetkým potencionálnym kupujúcim a predávajúcim doporučiť.

Dana Sandtnerová, Pezinok

 

S p. Bartekom som sa stretla pri obhliadke bytu v Pezinku. Bol veľmi profesionálny, ústretový, všetko dopodrobna vysvetlil. Radosť s ním spolupracovať. Odporúčam všetkým.

p. Erika, Pezinok

 

p. Cillerová mi bola odporučená ako výborná realitná maklérka. Jej snaha a ústretovosť voči klientom je výnimočná, snaží sa vyhovieť vo všetkom. Veľmi odporúčam všetkým, ktorý chcú predávať, alebo kúpiť.

Mária Ďurišová, Jelka

 

S realitnou kanceláriou DESIRE REAL som sa stretol ako kupujúci. V tom čase som si nemohol vybrať realitku, vybral ju predávajúci.Musím však konštatovať, že to urobil výborne. Od začiatku nám vychádzali v RK v ústrety. Boli milí a vybavili všetko potrebné, vrátane financovania. Procesom som prešiel hladko a úplne bezstarostne. Ešte raz veľká vďaka.

Ján Skovajsa, Pezinok

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2