Keď sa túžba stáva realitou 

+421 905 881 936

info-ZVNC-desire.sk

Byty Bratislavská
Byty Bratislavská
Homestaging
Homestaging
GDPR_3
GDPR_3

REFERENCIE, ALEBO AKO SÚ S NAMI SPOKOJNÍ NAŠI KLIENTI

So službami realitnej kancelárie DESIRE REAL som veľmi spokojná. Pani Cillerová mi bola odporučená ako výborná realitná maklérka.  Je milá, ochotná, o všetko sa postarala aj nad rámec  povinností. Možem všetkým potencionálnym kupujúcim a predávajúcim doporučiť.
 
Anežka Zmajkovičová, Pezinok
 
 
 

 

Predaj nehnuteľnosti na vlastnú päsť je v dnešnej dobe veľké riziko. Z tohto dôvodu som oslovila realitnú kanceláriu DESIRE REAL. Realitná kancelária hneď od zadania mojej požiadavky prevzala všetky náležitosti spojené s predajom. Dôležitá bola pre mňa serióznosť jednania konateľky kancelárie, ktorá prejavila úprimný záujem vyriešiť moju požiadavku s odbornými znalosťami, otvorenosťou a ľudskosťou. Nehnuteľnosť bola vďaka veľkej kompetentnosti predaná pomerne v krátkom čase. Bol mi ako predávajúcemu poskytnutý realitný servis na vysokej profesionálnej úrovni. Veľká vďaka.

Eva Amzlerová, Pezinok

 

 

   2 apartmány Veľká Lomnica:

 

   S DESIRE REAL, s.r.o. sme boli veľmi spokojní. Pomohli nám

   s  predajom apartmánov. Ich prístup je na profesionálnej úrovni.

 

   rod. Kormaníková, Bratislava

 

 

 

 

 

 

  Max. spokojnosť so službami DESIRE REAL. P. Cillerová pripravila
  byt na prenajom (prerobili "študentskú kuticu" na byt) a postarali sa o
  solídnych záujemcov. Vrelo odporúčam a teším sa čoskoro opäť.
  Ďakujem.
 
  Realizácia: homestaging a prenájom.
 
    Andrej Bitarovský, Piešťany
 
 
 

p. Cillerová, ďakujem za profesionálne odvedenú prácu pri hľadaní nájomníkov pre naše priestory. Taktiež aj vybavovanie dokladov potrebných pre nových nájomníkov spojených s ich prevádzkou. Vďaka Vami odvedenej práci sa podarilo všetky priestory obsadiť spokojnými nájomníkmi. Prajem veľa úspechov v ďalšej práci.

 

P. Fraňo, Pezinok

 

 

Riešil som kúpu bytu v PK. Pani Cillerová mala profesionálny prístup a vždy ochotne pomohla a prispôsobila sa mojím požiadavkám. Zmluvy boli vypracované podľa mojich predstáv a všetko pripomienky expresne zapracované. Všetky úradne veci obehala a vybavila za mňa a ja som už len prišiel podpísať to čo som si odsúhlasil. Bol som veľmi spokojný so službami aj s prístupom a môžem vrelo odporúčať. Bolo my potešením s vami spolupracovať.

Michal F, Pezinok

 

Srdečná vďaka! Predaj nášho bytu bol ukážkou korektného prístupu, informovanosti a bezstarostnosti. p. Cillerovej želáme vela nových úspešných obchodov!  

Ivana Kubálová, Bratislava

 

Veľká spokojnosť a 100% promptnosť p. Némethovi pri prenájme môjho bytu.

Jarmila K., Pezinok

 

Rada by som sa poďakovala RK DESIRE REAL a p. Márií Cillerovej za vynikajúcu spoluprácu pri predaji môjho pozemku. RK je zorganizovaná na veľmi profesionálnej úrovni. Pri predaji mi bol zabezpečený rýchly a kompletný kúpno-predajný servis. Preto odporúčam využiť služby, ktoré ponúka táto RK. Ďakujem a prajem vela úspechov.

Zdenka  Machálová, Budmerice

 

Predával som byt v Bratislave, ozvalo sa mi veľa maklérov, ktorý sa o moju nehnuteľnosť nestarali. Pán Bartek, nastavil iný pohľad, navrhol kvalitne spracovaný text a moju nehnuteľnosť predal za rýchly čas. Ak budem v budúcnosti riešiť znova predaj, príp. kúpu nehnuteľnosti tak využijem služby pána Barteka. Ďakujem.

Tomáš Čech, Bratislava

 

Realitnú kanceláriu DESIRE REAL som kontaktoval na základe inzerátu. Po upresnení mojich požiadaviek, ma oboznámili s ešte lákavejšími ponukami. Pani Cillerová bola veľmi profesionálna, ochotná a 100% dotiahla celý kúpno - predajný process, za čo jej veľmi pekne ďakujem a vrelo odporúčam všetkým potencionálnym záujemcom.

Ing. Martin Hudec, Pezinok

 

So službami realitnej kancelárie DESIRE REAL som veľmi spokojná. Sú milí, ochotní o všetko sa postarajú aj nad rámec ich povinností. Možem všetkým potencionálnym kupujúcim a predávajúcim doporučiť.

Dana Sandtnerová, Pezinok

 

S p. Bartekom som sa stretla pri obhliadke bytu v Pezinku. Bol veľmi profesionálny, ústretový, všetko dopodrobna vysvetlil. Radosť s ním spolupracovať. Odporúčam všetkým.

p. Erika, Pezinok

 

p. Cillerová mi bola odporučená ako výborná realitná maklérka. Jej snaha a ústretovosť voči klientom je výnimočná, snaží sa vyhovieť vo všetkom. Veľmi odporúčam všetkým, ktorý chcú predávať, alebo kúpiť.

Mária Ďurišová, Jelka

 

S realitnou kanceláriou DESIRE REAL som sa stretol ako kupujúci. V tom čase som si nemohol vybrať realitku, vybral ju predávajúci.Musím však konštatovať, že to urobil výborne. Od začiatku nám vychádzali v RK v ústrety. Boli milí a vybavili všetko potrebné, vrátane financovania. Procesom som prešiel hladko a úplne bezstarostne. Ešte raz veľká vďaka.

Ján Skovajsa, Pezinok

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2