Keď sa túžba stáva realitou 

+421 903 465 835

info-ZVNC-desire.sk

Tím
Tím
Homestaging
Homestaging

ŠPORTOVÉ CENTRUM: FITNESS, KURTY, SAUNA, BAZÉNY, PANSKÉ NIVY, HLOHOVEC

Cena:
dohodou
Kraj: Trnavský kraj 
Okres: Hlohovec 
Obec: Hlohovec 
Ulica: Pánska Niva 
Kategória: Komerčné objekty 
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia 
Podlahová plocha: 1997 m2 
ID inzerátu: 220008 

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

DESIRE REAL Vám výhradne ponúka na predaj Polyfunkčný športový areál s objektom určeným v zmysle kolaudačného rozhodnutia na šport a rekreačné účely. Lokalita: Panské Nivy, Hlohovec. 

Video: https://youtu.be/GHZW4bFXy3s

POPIS OBJEKTU:

- Objekt bol skolaudovaný v roku 2006. V roku 2020 prebehla rekonštrukcia vykurovania a vymaľovanie priestorov. Objekt je vo veľmi dobrom a udržiavanom stave.   

- Budova je kombináciou železobetónovej konštrukcie s hrúbkou stien 30 cm a murovaných priečnych stien z Porothermu, alebo keramických tehál 12cm šírky. V podkroví je využití sádrokartónový podhľad, vo vlhkom prostredí boli použité sádrokartóny pre vlhké prostredie. Krov je drevenný valbový, strešná krytina Tondach. Budova je zateplená a upravená fasádnou omietkou. Okná plastové s dvojskom, v podkroví sú okná drevenné strešné zn. Fakro. Vykurovanie plynovými kotlami Protherm 4ks, v podklroví sa nachádza pohlahové kúrenie, na nižších podlažiach sú panelové radiátory Korad. Stavba je napojená na všetky IS: verejný rozvod vody, kanalizácia, zemný plyn, elektická energia. 

- Pozemok na ktorom sa objekt nachádza má výmeru 3981 m2, z toho zastavaná plocha 710 m2, úžitková plocha areálu je až 1997 m2. 

- Pozemok je udržiavaný, je tu okrasná zeleň a nachádza sa tu parkovisko pre 30 áut. 

DISPOZÍCIA: 

Objekt ma celkovo 3 podlažia: 

- V suteréme sa nachádza fitness centrum, kde sa nachádzajú stroje na bodybuilding a bežecké pásy, 3x squashové kurty, šatne, toalety a sprchy. Na rovnakom podlaží sa nachádza technické zázemie - kotoľňa, strojovňa vzuchotechniky a iné.  Výmera podlažia 630,71 m2.

- Na prvom nadzemnom podlaží je hlavný vstup do budovy, recepcia s barom a skrinkami na odkladanie osobných vecí, priestorom na sedenie - konzumáciu jedla, vstupná hala s odkladacími kabínkami, detský kútik, suchá fínska sauna, parná sauna, ochladzovací bazénik, bazén s teplou vodou a oddychová časť s lehátkami. Výmera podlažia 683,17 m2.

- V podkroví - na poschodí sa nachádzajú 3 bytové jednotky 4-izbový, 3-izbový a 1 izbový byt, ktoré toho času slúžia na športové a rekreačné využitie. Nachádza sa tu: telocvičňa so spíningovými bicyklami, telocvičňa na skupinové cvičenia, mužská šatňa so sprchami a toaletami, ženská šatňa so sprchami a toaletami, 3x masážna miestnosť, sklad a zázemie pre personál. Z poschodia vedie samostatné schodisko do rehabilitačnej časti s bazénmi a saunami. Výmera podlažia 683,17 m2.

- Možnosť posedenia na terase

- Vonkajší areál v súčasnosti poskytuje veľkú časť pozemku o výmere 1000m2, ktorý je možné si doupravovať pre ďalšie podnikateľské zámery. Je možné tu vybudovať vonkajšie tenisové kurty, multifunkčné volejbalové a basketbalové ihrisko, detské ihrisko s preliezkami, outdoor fitness, kolky, petang, letnú záhradu...

ŠPORTOVÝ AREÁL JE VHODNÝ NA:

- Prevádzkovanie športov: fitness, body forming, kulturistika, squash, stolný tenis, plávanie dojčiat, plávanie, vírivý bazén, sauna, masáž, indoor cycling, fit ball, zumba, pilates, joga, power joga, ay fly training, trx, jumping, pump and jump, rehabilitačná fitlopta, cvičenie s deťmi, tanec, gymnastika  a mnoho iných...

- Organizovanie firemných podujatí, tembuildingov a školení. 

- Organizovanie spoločenských osláv s kapacitou max. 35 ľudí. 

- Prevádzkovanie kuchyne - denné menu. 

- Umiestnenie doplnkových služieb ako kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, solárium. 

LOKALITA: 

Lokalita Panská Niva sa nachádza v časti Hlohovca so zástavbou rodinných domov. V tesnej blízkosti pokračuje výstavba ďaľších 200 nových domov, ktoré sa môžu stať potenciálnymi budúcimi klientami. 

VÝHODY:

- Jediné športovo relaxačné cetrum v Hlohovci. Mesto zatiaľ nemá objekt podobného charakteru. 

- Zabehnutá klientela

- Možnosť prebudovania časti nehnuteľnosti na byty, alebo penzión. 

- Možnosť rastu - rozšírenie v časti záhrady. 

CENA: 

Cena na vyžiadanie v RK! K dispozícií znalecký posudok z r. 2018. 

Nenechajte si újsť túto jedinečnú príležitosť a kontaktujete nás čo najskôr!

Kontakt: Cillerová 0905881936, Mík 0911150233, info-ZVNC-desire.sk

Maklér:

makler sora
Maklér:Mária Cillerová, RSc.
Telefón:0905881936
E-mail:cillerova-ZVNC-desire.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2