Keď sa túžba stáva realitou 

+421 903 465 835

info-ZVNC-desire.sk

Tím
Tím
Homestaging
Homestaging

Rodinný dom Doľany

Cena:
123 600,00 €
Kraj: Bratislavský kraj 
Okres: Pezinok 
Obec: Doľany 
Kategória: Domy a vily 
 
Stav objektu: pôvodný stav 
ID inzerátu: 210003 
Počet miestností:
Podlahová plocha: 295 m2 
Plocha pozemku: 710 m2 
Energ. certifikát: neuvedené 
Terasa: nie 

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

*REZERVOVANÉ*  Hľadáte pokojné bývanie pod Karpatami?

Mám pre Vás EXKLUZÍVNE na predaj samostatne stojaci rodinný dom so 4 izbami a s príslušenstvom v obci Doľany, okres Pezinok na peknom slnečnom pozemku s rozlohou 710m2. Dom má zastavanú plochu 100m2 a je v pôvodnom stave, čo je ideálne pre nového majiteľa, ktorý tu zrealizuje svoju predstavu a vytvorí si útulné bývanie.

Dispozícia: Pozemok je slnečný, orientovaný na severozápad, rodinný dom je osadený od prístupovej cesty z juhovýchodnej strany. Vstup do domu je po schodoch do predsiene, ďalej pokračujeme do chodby. Po ľavej strane je samostatné wc a kúpeľňa, schody na poschodie a vstup do pivnice. Po pravej strane je obývacia izba. Na konci je kuchyňa s komorou. Kúrenie je zabezpečené kotlom v pivnici a pieckou na tuhé palivo v kuchyni. Na poschodí sú dve veľké samostatné izby, z ktorých je prístupný balkón, detská izba a kúpeľňa, ktorá nebola dokončená. Dom je celý podpivničený. V pivnici sa nachádza malý sklad, veľký sklad, kotolňa a garáž.

Tento tehlový, trojpodlažný rodinný dom s rovnou strechou bol kolaudovaný v r. 1976. Inžinierske siete: prípojka elektriny, prípojka plynu, prípojka vody, vodomerná šachta, kanalizácia z domu je vyvedená do žumpy. Okná sú drevené. Nehnuteľnosť je obklopená zástavbou rodinných domov so záhradami.

Lokalita: Vinohradnícka obec Doľany sa nachádza na úpätí južných svahov Malých Karpát neďaleko hradu Červený kameň a obce Častá. Je to posledná obec v Bratislavskom samosprávnom kraji na ceste č. 502 z Modry do Smoleníc. Od hlavného mesta je vzdialená 35 km, priamy prístup autom je aj od Trnavy (cez Suchú nad Parnou, 16 km) a od Senca (výjazd Senec-východ z D1 cez Blatné a Budmerice, 20 km). Do okresného mesta Pezinok je 16 km. Spojenie s okolitými obcami je možné autom a autobusom. Obec má vybudovaný kultúrny dom, materskú školu, základnú školu, funguje tu pošta, obchod, reštaurácia a ubytovanie v penzióne. V okolí sú zaujímavé pohodlné cyklotrasy, fascinujúce turistické chodníky Malých Karpát či krásne vinohrady s panoramatickým výhľadom. V zimných mesiacoch sú k dispozícii upravované bežkárske lyžiarske trate.

 

Výhody:

- tento dom s pekným pozemkom je ideálny na realizáciu predstáv o bývaní podľa svojho nového majiteľa

- dobré dispozičné riešenie

- malá pokojná obec, do 1100 obyvateľov

- autobusové spojenie

- tiché prostredie

- CHKO Malé Karpaty vo vzdialenosti 2 km, vodná nádrž Doľany cca 3 km

 

Cena 123 600 € je vrátane realitného, právneho a finančného servisu.

Chcete o tomto dome vedieť viac? Neváhajte a dohodnite si obhliadku.

Kontakt: Ing. Katarína Váleková  0905 107 339,  valekova-ZVNC-desire.sk

Fotografie a popis sú mojim majetkom a autorským dielom. Katarína Váleková

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Katarína Váleková
Telefón:0905107339
E-mail:valekova-ZVNC-desire.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2