Keď sa túžba stáva realitou 

+421 903 465 835

info-ZVNC-desire.sk

Tím
Tím

Spustený predaj 2 a 3-izbových bytov v Pezinku za dráhou, od 104.300,- €, niektoré s predzáhradkou

Cena:
104 300,00 €
Kraj: Bratislavský kraj 
Okres: Pezinok 
Obec: Pezinok 
Kategória: Byty 
Druh: 2 izbový byt 
 
ID inzerátu: 200030 
Podlahová plocha: 52 m2 
Stav objektu: vo výstavbe 
Balkón: áno 
Loggia: nie 
Terasa: nie 

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 2 a 3- izbové byty, ako tretiu časť projektu, ktoré sa nachádzajú  v málo zastavanej lokalite Pezinok, na ulici Za dráhou, Pezinok. Táto lokalita je vzdialená len 200m od centra. 

K bytu je potrebné si dokúpiť parkovacie státie. Parkovacie státie: 3.300 € s DPH.

CENY SÚ PRIAMO OD DEVELOPERA !

Byty sa predávajú v prevedení Holobyt. Po dohode s interiérovým štúdiom je možné dokončiť byt do prevedenia Štandard (obklady a dlažby v kúpeľni a WC, laminátové podlahy, vodovodná umývadlová a vaňová batéria, umývadlo, vaňa, toaleta, interiérové laminátové dvere s oblôžkovou zárubňou, vrátane kľučiek). V bytoch sa nachádzajú všetky IS, telefónne rozvody, audio vrátnik, rozvody SKT. Ku každému bytu prináleží balkón (4,45m2) a murovaná pivnica (1,7 m2).

Bytový dom - 4-podlažná novostavba s výťahom a s vlastnou plyn. kotolňou. Bytový dom je postavený z murovanej stenovej konštrukcie so železobetónovou stropnou doskou. Obvodové murované steny sú zateplené a spĺňajú najnovšie teplo-technické normy. Priečky medzi bytmi sú z akustickej tehly. Interiérové steny majú vápenno cementovú omietku s bielou maľbou. K bytu je potrebné si dokúpiť minimálne jedno parkovacie státie v cene 3.300,- Eur s DPH.

Bytový komplex bude pozostávať z troch bytových domov. Projekt počíta s výsadbou zelene a stavbou detského ihriska.

LOKALITA - patrí v Pezinku z pohľadu polohy medzi menej zastavané s ideálnou kombináciou vynikajúcej občianskej vybavenosti - škôlky, školy, obchody, nákupné centrá, vlaková zastávka, zastávka SAD...a množstva služieb a dostatočnej infraštruktúry. Neďaleko komplexu sa nachádza železničná stanica (pešo do 5 minút), ktorá zabezpečuje dobrú dopravnú dostupnosť do Bratislavy ako aj iných miest.  Už za 17 minút sa môžete dostať priamo do centra mesta Bratislavy. Priamo pred železničnou stanicou sú zástavky autobusovej dopravy. 

Pre bližšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte: Norbert Ciller,  0903 465 835.

Maklér:

makler
Maklér:Norbert Ciller
Telefón:0903465835
E-mail:ciller-ZVNC-desire.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2