Keď sa túžba stáva realitou 

+421 903 465 835

info-ZVNC-desire.sk

Tím
Tím
INFO
INFO
Homestaging
Homestaging

REZERVOVANÉ - 1 IZBOVÝ BYT NOVOSTAVBA AJ SO ŠTANDARDOM ZA VÝHODNÚ CENU PRIAMO OD DEVELOPERA

Cena:
89 987,00 €
Kraj: Bratislavský kraj 
Okres: Pezinok 
Obec: Pezinok 
Ulica: Muškátová 
Kategória: Byty 
Druh: 1 izbový byt 
 
ID inzerátu: 190008 
Podlahová plocha: 44 m2 
Stav objektu: novostavba 
Balkón: áno 
Loggia: nie 
Terasa: nie 
Druh parkovania: verejné parkovanie 

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PRIAMO OD DEVELOPERA si Vám dovoľujeme ponúknuť na predaj NOVOVOSTAVBU - 1 IZBOVÝ BYT VO VÝSTAVBE - BYTOVÝ DOM D7 v PEZINKU, sídl. Muškát. so štandardným vybavením (obklady, dlažby, kúpeľňa so sanitou, laminátové/plávajúce podlahy, dvere, zárubne, plastové okná) - zo vzoriek, ktoré si vyberie nový majiteľ. Byt sa nachádzajú v rozostavanom tehlovom zateplenom bytovom dome s výťahom. Predpokladaná kolaudácia 08/2020.

Projekt zahŕňa výstavbu bytového domu so štyrmi nadzemnými podlažiami a obytného podkrovia. Do projektu je zahrnuté bezproblémové množstvo parkovacích miest. Náročnejším klientom ponúkame za výhodné ceny tiež parkovanie v podobe parkovacieho státia alebo garáže v parkovacom dome, ktorý je v blízkosti projektu.

PROJEKT

K budovaniu stavieb sú použité kvalitné materiály a moderné technológie. V bytovom dome je vlastná plynová kotolňa, výťah a kočikáreň. K bytovým jednotkám sú pridelené pivnice. Okná sú plastové, dvere - bezpečnostné proti požiarné. Energetický certifikát je A1 a je uvedený aj medzi fotkami.


ID bytu    Poschodie       Izieb          Byt m2          Balkón m2         Pivnica      Cena s DPH          Stav

   502                 4.                 1             43,60 m2           9,8 m2            1,3 m          89 897 €             voľné 

DISPOZÍCIA BYTU 

Kúpeľňa - 5 m2

Predsieň - 4,1 m2

Kuchyňa - 5,3 m2

Obývačka - 23,9 m2

Šatník - 5,3 m2

Balkón - 16,2 m2

LOKALITA

V dostupnej blízkosti sa nachádza základná škola, materská škola, potraviny, pošta, nákupné centrum. Možnosť nakupovania v supermarketoch a v iných nákupných strediskách. Centrum Pezinka je vzdialený cca 10 minút chôdze. Do centra hlavného mesta Bratislavy je vzdialenosť 22 km. Vzdialenosť od diaľnice D1 je 10 km a k národnému letisku cca 20 km. Na senecké jazerá a do aquaparku Senec je dĺžka trasy 18 km.

Momentálne sa dá byt rezervovať a dokončiť podľa Vašich predstáv. 

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvnej dokumentácie advokátskou kanceláriou a úhrada poplatkov súvisiacich s overením podpisov u notára. 

V prípade, ak máte záujem o financovanie kúpy tejto nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, tento Vám vybaví náš hypotekárny špecialista ako bonus ZADARMO. 

Máte záujem vedieť VIAC? Ozvite sa mi Jaroslav Bartek - 0918 327 404, rád Vám túto rezidenčnú nehnuteľnosť predstavím osobne. 

© Copyright DESIRE REAL – Fotografie, obrázky, videá a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti DESIRE REAL s.r.o.

Maklér:

makler sora
Maklér:Jaroslav Bartek
Telefón:0918327404
E-mail:bartek-ZVNC-desire.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2