Keď sa túžba stáva realitou 

+421 903 465 835

info-ZVNC-desire.sk

Tím
Tím
Homestaging
Homestaging

PREDANÉ: Bungalov v nádhernom prostredí Modra-Harmónia, cena 209.000,- €

Cena:
dohodou
Kraj: Bratislavský kraj 
Okres: Pezinok 
Obec: Modra 
Ulica: Harmónia 
Kategória: Domy a vily 
 
Stav objektu: novostavba 
ID inzerátu: 180015 
Počet miestností:
Podlahová plocha: 130 m2 
Plocha pozemku: 756 m2 
Energ. certifikát:
Terasa: nie 

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

*** PREDANÉ ***  3D Prehliadka domu ***

Novostavba rodinného domu v rekreačnej oblasti, v nádhernom horskom prostredí Modra, Harmónia. Dom sa nachádza v tichom prostredí s množstvom nádherných stromov (jedle, borovice) na pozemku a v blízkom okolí a to len 30 km od Bratislavy. Dom, ktorý tvorí jednu čast dvojdomu, je o rozlohe 130 m2 a je postavený s kvalitnej tehly so sedlovou strechou. RD má podlahové kúrenie, energetický certifikát typu: B. Dispozícia: vstupná hala, technická miestnosť,  priestranná obývacia izba, kuchyňa s príručnou komorou, 3 samostatné nepriechodné izby a kúpeľňa s WC, samostatné WC. 

Vybavenie nehnuteľnosti: Bezpečnostné dvere, plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba v kúpeľni a WC. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút, toaleta, umývadlo, prípojka na práčku, kvalitné obklady s moderným dizajnom. Stačí Vám dokúpiť iba kuchynskú linku a viete sa nasťahovať!

3D Prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=ZLbMLquvSaM

Pozemok o rozlohe 756 m2 je rovinatý. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta. RD sa nachádza v súkromnom ohradenom komplexe, v ktorom sa nachádza 6 domov. Vstup je cez elektricky ovládanú bránu. Na pozemku sa nachádzajú IS:  vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia, možnosť napojenia zavlažovania na spoločnú studňu, internetové pripojenie možné u viacerých operátorov.   

Nehnuteľnosť sa nachádza v tesnej blízkosti Modry, ktorá má všetku občiansku vybavenosť. Výhody nehnuteľnosti: luxusný, slnečný, tiché horské prostredie zároveň možnosť športového vyžitia turistika, cykloturistika, lyžovanie.

V cene je zahrnuté: rekreačný dom 130 m2 úžitkovej plochy, pozemok o výmere 756 m2 do výlučného vlastníctva, spoluvlastnícky podiel vo výške 1/6 z parciel: prístupového pozemku (celková výmera 309 m2) a stavieb umiestnených na nich (spoločnej studne, elektricky ovládanej brány), služby RK.    

  

Virtuálna prehliadka:Maklér:

makler sora
Maklér:Mária Cillerová, RSc.
Telefón:0905881936
E-mail:cillerova-ZVNC-desire.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2