Keď sa túžba stáva realitou 

+421 905 881 936

info-ZVNC-desire.sk

Byty Bratislavská
Byty Bratislavská
Homestaging
Homestaging
GDPR_3
GDPR_3

Penzión rodinného charakteru v kúpeľnom meste Dudince

Cena:
295 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj 
Okres: Krupina 
Obec: Dudince 
Kategória: Hotely a reštaurácie 
Druh: penzión 
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia 
Rok výstavby: 1974 
Podlahová plocha: 720 m2 
Energ. certifikát: Nemá 
Druh parkovania: vyhradené parkovanie 
ID inzerátu: 170033 

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj penzión rodinného charakteru v kúpeľnom meste Dudince, okres Krupina. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej časti obce, a vzdialej len 5 minút peśo od kúpeľného centra. Trojposchodová budova sa nachádza na pozemku s výmerou 1119 m2. Jeho zastavaná plocha je 240 m2 a úžitková plocha je takmer 720m2. Na pozemku sa nachádzajú 2 murované bunky, ktoré môžu slúžiť ako sklady, hospodárske budovy, resp. kancelárie. Do budovy je možné vstupiť rampou - bezbariérový vstup. Penzión bol postavený v roku 1974 a jeho interierbol v roku 2000 zrekonštruovaný. Minulý rok pribudlo nové oplotenie pozemku. IS: voda, plyn, elektrika, septik, obecná kanalizácia pred domom - možnosť pripojenia. Nehnuteľnosť je vhodná na účely ubytovania ako penzion, dom sociálnych služieb, liečebné stredisko alebo iné rekreačno - športové zariadenie.

Dispozícia: Na prízemí sa nachádza kuchyňa, jedáleň, spoločenská miestnosť s kozubom a barom, sociálne zariadenia, sklady a kotolňa.  Na 1.poschodí sa nachádza recepcia, sauna so sprchou, 2 miestnosti na masáže a kúpeľné procedúry spolu s vírivkou a 5 dvojlôžkových izieb, každá so sociálnym zariadením. Na 2. poschodí sa nachádza 6 dvojlôžkových izieb a 1 apartmán pre 4 osoby, . Všetky izby majú balkón a sociálne zariadenia. Celková ubytovacia kapacita je 25 osôb.

Obec Dudince sú mesto a kúpele na juhu stredného Slovenska, v okrese Krupina, v Banskobystrickom kraji: Dudinské minerálne vody sa historicky dátujú od roku 1777. V súčastnosti je jedným z nauznávanejším strediskom na liečbu pohybového aparátu, srdcovo-cievneho aparátu a neurologického systému ich preukázateľný účinok je aj v detoxikačnej medicíne ako doplnkový prostriedok na očistu tráviaceho traktu s lymfatického systému. Obsah síry vo vode blahodárne pôsobí na pokožku, napomáha pri redukcii vrások, celulitídy, pri liečbe niektorých kožných a gynekologických ochorení.  Obec Dudince pre návštevníkov a svojich obyvateľov realizujeme mnohé podujatia, ako napríklad Otvorenie kúpeľnej sezóny, podujatia Dudinského kultúrneho leta, Cestu Rozprávkovým kráľovstvom, Dudinské vinobranie a mnoho ďalších.

Cena 295 000 € vrátane kvalitného realitného a právneho servisu. Pre viac informácií volajte: 0905 881 936, Mária Cillerová, cillerova-ZVNC-desire.sk.

Maklér:

makler sora
Maklér:Mária Cillerová, RSc
Telefón:0905881936
E-mail:cillerova-ZVNC-desire.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2