Keď sa túžba stáva realitou 

+421 905 881 936

info-ZVNC-desire.sk

RD
RD Bundalov
Dlhopisy
Dlhopisy ASID Dlhopisy
Homestaging
Homestaging

NOVOSTAVBA - DVOJDOM BUNGALOV - SLOVENSKÝ GROB, MALÝ RAJ, 134.950 EUR

Cena: 134 950,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Pezinok
Obec:Slovenský Grob
Ulica:Malý Raj
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:4
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:A
 
ID inzerátu:170009

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Rodinný dom na predaj (Možnosť odpočtu DPH)

    Stredne veľký dom---Presvetlená obývacia izba s krbom, jedálňou a kuchyňou so skladom potravín---Priestranné izby---V izbách tvorí podhľad zavesený sadrokartón--- Výlez na povalu (možnosť vytvorenie odkladacieho priestoru)---Dom s minimom vnútorných nosných stien a stĺpov---Nadštandardné teplotechnické vlastnosti---Obytné miestnosti: 4 ---Zastavaná plocha: 112,5 m2 ---Obstavaný priestor: 430,4 m3 ---Celková úžitková plocha: 100 m2 ---Spôsob vykurovania: podlahové vykurovanie (celý dom) ---Teplotechnická kategória A+

Použité stavebné materiály

Tehla – Porotherm

Škridla – Mediterran Danubia  antracit

Zateplenie – polystyrén

Okna – plastové, izolačné trojsklo (Nemecký profil Salamander)

Podhľad – sadrokartón

Opis rodinného domu

 Rodinný dom obsahuje vstupnú halu, 3 spálne, kúpeľňu, toaletu, technickú miestnosť (sklad), obývaciu izbu spojenú s kuchyňou a jedálňou, schodisko na povalu s možnosťou vytvorenia úložného priestoru. Podrobný zákres pôdorysu môžete vidieť medzi priloženými fotkami. Izby sú rozložené tak aby bola oddelená denná časť od nočnej a zároveň aby bol maximálne využitý priestor, ktorý dom poskytuje. Kuchyňa je umiestnená v tesnej blízkosti vstupnej chodby (praktické  riešenie z pohľadu prístupu do kuchyne s nákupu potravin). Obývacia izba je priestranná a umožňuje priami prístup na terasu. Krb je umiestnený v obývacej izbe. Dvojdom bude mať šikmú strechu s možnosťou vytvorenia uložného priestoru.

Rodinný dom je z jednej strany spojený so susedným domom, ktorý je identický a zrkadlovo otočený. Konštrukcie domov sú oddelené a prepojenie je len optický. Každý dom má na spoločnej strane samostatnú obvodovú stenu a sú oddelené zvukovo izolačnou separačnou vrstvou, čo zabezpečuje dokonalé zvukové odizolovanie.

Stav nehnuteľnosti pri predaji

RODINNÝ DOM SA PREDÁVA V STAVE HOLODOM. AKTUÁLNE JE VO VÝSTAVBE A KOLAUDÁCIA BUDE V JÚLI 2017.

V PRÍPADE KÚPI DOMU POČAS VÝSTAVBY MOŽNOSŤ BEZPLATNÝCH PÔDORYSNÝCH ZMIEN. 

ZĽAVA JE MOŽNÁ V PRÍPADE POSTUPNÉHO FINANCOVANIA.

Čo je zahrnuté v cene holodomu

Holodom znamená hotový dom napojený na siete aj s revíznymi šachtami ale bez dokončeného interiéru, čo znamená že neobsahuje sanitu, obklady, podlahy a dekoračné práce (líčenie, tapety). V dome budu osadené vypínače a zásuvky. Strop bude tvorený sadrokartóvoným podhľadom a výlezom na povalu.

Lokalita

 Malý raj, územie so stavebnými pozemkami sa nachádza v oblasti Veľký Šúr pri Slovenskom Grobe. V tesnej blízkosti je chránená prírodná rezervácia.

Slovenský Grob leží tri kilometre od mestečka Pezinok a od Bratislavy je vzdialený len 13 km.

Slovenský Grob disponuje rozsiahlou občianskou vybavenosťou vrátane materskej škôlky, základnej školy, niekoľkých pobočiek banky a mnohých obchodov.

Cena domu v stave holodom je  134 950 €

Pre bližšie informácie a dohodnutie ma obhliadky ma kontaktujte na Jaroslav Bartek - 0918 327 404 alebo email: bartek-ZVNC-desire.sk

Maklér:

makler sora
Maklér:Jaroslav Bartek
Telefón:0918 327 404
E-mail:bartek-ZVNC-desire.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2