Keď sa túžba stáva realitou 

+421 905 881 936

info-ZVNC-desire.sk

RD
RD Bundalov
Dlhopisy
Dlhopisy ASID Dlhopisy
Homestaging
Homestaging

SKOLAUDOVANÉ: NÁDHERNÝ 4 IZB. BUNGALOV V OBCI SLOVENSKÝ GROB - MALÝ RAJ

Cena: 146 900,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Pezinok
Obec:Slovenský Grob
Ulica:Malý Raj
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:projekt
Počet izieb:4
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:507 m2
Energ. certifikát:A
 
ID inzerátu:160048

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

DOVOĽUJEME SI VÁM PONÚKNUŤ NA PREDAJ BUNGALOV v obci SLOVENSKÝ GROB - MALÝ RAJ.

Stredne veľký dom - Presvetlená obývacia izba s krbom, jedálňou a kuchyňou so skladom potravín - Kuchyňu, prípadne i s jedálňou je možné samostatne oddeliť -Priestranné izby - V izbách tvorí podhľad zavesený sádrokartón - Dom s minimom vnútorných nosných stien a stĺpov bez pevnej stropnej konštrukcie - Prekrytie terasy - Nadštandardné tepelnotechnické vlastnosti - Obytné miestnosti: 4 - Zastavaná plocha: 123,5 m2 - Obstavaný priestor: 506,6 m3 - Celková úžitková plocha: 100,2 m2 - Celková obytná plocha: 67 m2 - Výška hrebeňa strechy: 4,44 m - Sklon strechy: 20° - Spôsob vykurovania: podlahové vykurovanie - Teplotechnická kategória A+

Použité stavebné materiály

Tehla – Porotherm, Škridla – Mediterran Danubia  antracit

Zateplenie – polystyrén, Podhľad – sadrokartón

Okna – plastové, izolačné trojsklo (Nemecký profil)

Stav nehnuteľnosti pri predaji

Bungalov sa predáva v štádiu výstavby HOLODOM, čo znamená hotový dom s nedokončeným interiérom. Čo poskytuje výhodu, že mate možnosť ušetriť na prácach ktoré sú zvládnuteľné svojpomocne. Výber podláh, obkladov, dverí a linky si určíte podľa vlastnej predstavy.

RODINNÝ DOM JE VO VÝSTAVBE KOLAUDÁCIA FEBRUÁR 2017.

Čo je zahrnuté v cene holodomu

Postavíme základovú dosku, vymurujeme obvodové, nosné a priečkové murivo Porotherm. Zhotovíme krov a strešnú krytinu Mediteran, osadíme plastové okná, vstupné a terasové dvere. Zateplenie podláh, stropu a obvodových stien domu. Urobíme elektroinštaláciu, vykurovanie podlahovým kúrením, rozvody teplej úžitkovej vody a kanalizácie. Zhotovíme omietky, stropy,  pripravíme podlahy na položenie dlažby a kúpeľné steny na obklady. Napojenie na inžinierské siete hrubé teréne úpravy.

Lokalita

     Malý raj, územie so stavebnými pozemkami sa nachádza v oblasti Veľký Šúr pri Slovenskom Grobe. V tesnej blízkosti je chránená prírodná rezervácia.

Slovenský Grob leží tri kilometre od mestečka Pezinok, od Bratislavy je vzdialený len 13 km. Obec Slovenský Grob disponuje rozsiahlou občianskou vybavenosťou vrátane materskej škôlky, základnej školy, banky a mnohých obchodov.

Cena domu v stave holodom je 146 900 EUR

KOLAUDÁCIA PREBEHLA 27.3.2017 - dom je už z vonkajšej strany omietnutý!!!

Pre bližšie informácie a dohodnutie obhliadky ma kontaktujte Jaroslav Bartek - 0918 327 404 alebo píšte na bartek-ZVNC-desire.sk

Maklér:

makler sora
Maklér:Jaroslav Bartek
Telefón:0918 327 404
E-mail:bartek-ZVNC-desire.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2