Keď sa túžba stáva realitou 

+421 905 881 936

info-ZVNC-desire.sk

RD
RD Bundalov
Homestaging
Homestaging
GDPR_3
GDPR_3

EXKLUZÍVNE: Veľkometrážny 4.izbový byt po rekonštrukcií, Svätý Jur

Cena:
260 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj 
Okres: Pezinok 
Obec: Svätý Jur 
Kategória: Byty 
Druh: 4 izbový byt 
 
ID inzerátu: 180036 
Podlahová plocha: 115 m2 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia 
Na poschodí:
Balkón: áno 
Loggia: nie 
Terasa: nie 
Druh parkovania: garáž 

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4 izbový veľkometrážny byt (115, 32 m2) vo Svätom Jure. Bytový dom sa nachádza v uzatvorenom areály, plnom zelene, ktorého súčasťou je bytový dom so 6 bytovými jednotkami, garáže a vyhradené parkovacie miesta pre každú bytovú jednotku. 

Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí. Pozostáva z detskej izby, pracovne, obývačky s prechodom do spálne, spálne, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. K bytu prináleží 2x bálkon o veľkosti 6x1m a 3,5x0,8 m2. Súčasťou bytu sú dva pivničné priestory o veľkosti 16,5 m2 a 8 m2, 1 vonkajšie parkovacie miesto a jedna garáž (prefabrikát 3,5 x 5,5 m2).  Byt prešiel rekonštrukciou v roku 2010:  Vymenené rozvody vody, kanalizácie, plynové rozvody, elektrické rozvody menené v kuchyni a v kúpeľni, renovovaná kúpeľňa a WC.  Súčasťou predaja zostáva nová kuchynská linka so spotrebičmi a vstavaná skriňa na chodbe.

Iné vybavenie: samostatné vykurovanie a ohrev vody, bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy, na stenách stierky, bezpečnostné dvere, internet, káblová televízia. 

Bytový dom prešiel celkovou rekonštrukciou, nová zateplená fasáda po celom obvode, obnova strechy vrátane zateplenia, nové bleskozvody, nové rozvody vody, kanalizácie, vymaľované spoločné priestory. Vstup do areálu: posuvná brána a aj malá bránka je ovládaná cez elektrický vrátnik a je automaticky osvetľovaná. Okolie domu je harmonické a udržiavané. Nachádza sa tu veľa zelene, veľké stromy, posedenie, trávnik so zavlažovaním. 

Náklady na byt: 207 €, z toho správa domu 90€, Elektrická energia 35€, Plyn 82€.    

Nehnuteľnosť má výbornú dostupnosť integrovanej dopravy autobusom a vlakom, priamo zo Svätého Jura. Cesta autom do BA iba 5 minút. V blízkosti sa nachádza cyklotrasa Jurava. V blízkom okolí sa nachádza detské ihrisko, škôlka, supermarket, pošta. V obci sa nachádza ZŠ a ZUŠ a množstvo voľnočasových aktivít pre deti. 

Cena 260.000,- € zahŕňa:

- byt o rozlohe 115,32 m2,

- pivničné priestory 16,5m2 a 8m2, 

- garáž a 1 parkovacie miesto,

- Podiel na spoločných častiach a zariadeniach BD, spoluvlastnícky podiel na spoločnom pozemku,

- Sprostredkovateľská provízia za realitnú činnosť, vrátane právnych služieb. 

Za účelom obhliadky a ďalších informácií volajte:  Mária Cillerová, 0905 881 936, cillerova-ZVNC-desire.sk. Radi Vás uvidíme! 

Maklér:

makler sora
Maklér:Mária Cillerová, RSc
Telefón:0905 881 936
E-mail:cillerova-ZVNC-desire.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2