Keď sa túžba stáva realitou 

+421 905 881 936

info-ZVNC-desire.sk

Byty Bratislavská
Byty Bratislavská
Homestaging
Homestaging
GDPR_3
GDPR_3

Novostavba rodinného domu Modra-Harmónia

Cena:
235 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj 
Okres: Pezinok 
Obec: Pezinok 
Kategória: Domy a vily 
 
Stav objektu: novostavba 
ID inzerátu: 180020 
Počet miestností:
Podlahová plocha: 150 m2 
Plocha pozemku: 786 m2 
Energ. certifikát:
Terasa: nie 
Druh parkovania: vyhradené parkovanie 

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rekreačného domu v nádhernom horskom prostredí Modra, Harmónia. Dom sa nachádza v tichom prostredí s množstvom nádherných stromov (jedle, borovice) na pozemku a v blízkom okolí a to len 30 km od Bratislavy. Dom má dve podlažia, zastavaná plocha je 95 m2, úžitková ploha 149,76 m2. Dispozícia domu: Na prízemí sa nachádza vstupná hala so schodiskom na poschodie, otvorená priestranná obývacia izba spojená s jedálňou, kuchyňou a s príručnou komorou. Na prízemí sa nachádza 1 nepriechodná izba a kúpeľňa s WC. Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné nepriechodné izby, 2 kúpeľne s WC a sklad. Dom je postavený s kvalitnej keramickej tehly, zateplený 10 cm polystyrénom a so sedlovou strechou. RD má podlahové elektrické kúrenie, energetický certifikát typu: B.

Vybavenie nehnuteľnosti: Vstupné dvere, plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba v kúpeľni a WC. Vybavenie kúpelne č. 1: sprchovací kút, toaleta, umývadlo. Vybavenie kúpelne č. 2: klasická vaňa, sprchovací kút, toaleta, umývadlo, prípojka na práčku. Vybavenie kúpelne č. 3: sprchovací kút, toaleta, umývadlo. Všetky kúpelne majú kvalitné obklady a dlažby s moderným dizajnom.

Pozemok o rozlohe 786 m2 je rovinatý. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta. RD sa nachádza v súkromnom ohradenom komplexe, v ktorom sa nachádza 6 domov. Vstup je cez elektricky ovládanú bránu. Na pozemku sa nachádzajú IS:  vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia, možnosť napojenia zavlažovania na spoločnú studňu, internetové pripojenie možné u viacerých operátorov.   

Nehnuteľnosť sa nachádza v tesnej blízkosti Modry, ktorá má všetku občiansku vybavenosť. Výhody nehnuteľnosti: luxusný, slnečný, tiché horské prostredie zároveň možnosť športového vyžitia turistika, cykloturistika, lyžovanie.

Cena 235.000,- Eur zahŕňa:

-  Rekreačný dom 150 m2 úžitkovej plochy

-  Pozemok o výmere 786 m2 do výlučného vlastníctva

- Spoluvlastnícky podiel vo výške 1/6 z parciel: prístupového pozemku (celková výmera 309 m2) a stavieb umiestnených na nich (spoločnej studne, elektricky ovládanej brány).    

- Sprostredkovateľská provízia za realitnú činnosť, vrátane právnych služieb. 

Za účelom obhliadky a ďalších informácií volajte:  Mária Cillerová, 0905 881 936, cillerova-ZVNC-desire.sk

Maklér:

makler sora
Maklér:Mária Cillerová, RSc
Telefón:0905881936
E-mail:cillerova-ZVNC-desire.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2